Działalność naszej firmy na  europejskim rynku transportowym jak i wypracowana przez lata renoma SKAT Transport pozwoliła na stworzenie bazy kontaktów z firmami i instytucjami w kraju i za granicą. Tak bogata i dobrze rozwinięta baza kontaktów ułatwia szybką organizację i precyzyjną realizację przewozu ładunków ponadgabarytowych.  Transport obsługiwany jest niezwykle starannie, przez specjalnie przystosowane do tego samochody. Priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku.
Odchodzimy od dotychczasowych i tradycyjnych rozwiązań i poszukujemy nowych, zgodnych z najnowszymi wymogami bezpieczeństwa, ekologii  i trendami, wyłącznie na korzyść naszych klientów. Planując transport mamy na uwadze różnorodność wymagań dotyczących sposobu transportu, drogi transportu i rozwiązania najbardziej optymalnego dla klienta. Do tego celu posiadamy niezbędny perfekcyjny zespół specjalistów, któremu przypisujemy najwyższą wartość.
Nasze bogate doświadczenie pozwala nam zadbać aby transport przebiegł bezproblemowo i z najwyższą starannością. Przewóz ładunków ponadgabarytowych przygotowywany jest przez nas z najwyższą starannością.  Dbamy, aby każdy kilometr transportu był przemyślany w najdrobniejszych szczegółach.

Nasza firma organizuje wszelkie wymagane zezwolenia zarówno w kraju jak i w innych krajach po których terytorium ten transport się odbywa.

Każdy uwarunkowany transport wyposażamy w doświadczonych pilotów, którzy w pierwszej kolejności dbają o bezpieczeństwo przewozu.

Wszystkim klientom oferujemy usługę na najwyższym poziomie.