Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom naszych klientów rozpoczynamy świadczenie usług magazynowania towaru. Magazyny w naszej codziennej transportowej rzeczywistości odgrywają coraz większą rolę w kompleksowym zapewnieniu obsługi logistycznej klienta. Stanowią one niezbędne ogniwo w łańcuchu usług logistycznych.

Poza posiadaną obecnie powierzchnią magazynową krytą w ilości 3000 metrów kwadratowych i utwardzonymi placami parkingowymi o powierzchni 7 hektarów planujemy rozbudować ją o kolejne magazyny w bezpośrednim sąsiedztwie naszych oddziałów.

Na terenie obecnych magazynów przeprowadzamy operacje na towarze specjalnie zlecone przez Klienta i stanowiące indywidualne jego potrzeby jako elementy pakietu usług. Teren na którym znajdują się nasze magazyny jak również i place składowe są całodobowo monitorowane i chronione.

Usługa magazynowania w naszej koncepcji to: -składowanie towarów –obsługa rampy magazynu –lokalizacja baz magazynowych –tworzenie jednostek ładunków –pakowanie –planowanie wielkości powierzchni magazynowych –obsługa magazynów.