Jednym z najstarszych sposobów transportu jest żegluga. Charakteryzuje się przede wszystkim niskimi kosztami przewozu dużej ilości towaru na znacznych odległościach. Przewozi się głównie surowce i półprodukty o dużej masie i objętości, którego udział w całości światowego transportu wynosi 70 %. Dbając o całościową obsługę naszych klientów nie mogliśmy zostać obojętni na tak ważną w gospodarce dziedzinę jaką jest transport morski.

Firma SKAT Transport poprzez firmę EXPOLCO otwiera możliwości dla swoich klientów na kompleksową obsługę ich potrzeb transportowych. Zwiększając swoją ofertę o Transport i Spedycję morską staje się jednocześnie partnerem na wszystkich szczeblach drabiny transportowej. W Grupie SKAT specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze logistycznej wszystkich ładunków przeznaczonych do transportu morskiego jak również przewożonych w kontenerach(FCL i LCL) przez porty w Gdyni, Gdańsku, Hamburgu i Bremenhaven.
Kompleksowo organizujemy obsługę spedycyjno-celną w eksporcie, imporcie oraz tranzycie jak również obsługę portową.
Współpracujemy z największymi i najlepszymi armatorami w transporcie morskim jak i najbardziej solidnymi przewoźnikami w transporcie lądowym. Dodatkowo dla każdego klienta oferujemy usługę fachowego doradztwa, gdzie można liczyć na naszą pomoc i darmową poradę w zakresie transportu morskiego. Dodatkowo dla każdego klienta oferujemy usługę fachowego doradztwa, gdzie można liczyć na naszą pomoc i darmową poradę w zakresie transportu morskiego.

Wykwalifikowany personel jest w stanie podołać nawet największym wymaganiom a profesjonalna obsługa sprawi, że transport Twojego towaru będzie tylko przyjemną formalnością i spokojnie dotrze do każdego miejsca na ziemi.