SKAT Transport jako Lider w ofercie transportów całopojazdowych oferuje również usługę świadczenia przewozu ładunków częściowych i drobnicowych(LTL - LOGIUS|logistics solutions ) zarówno w kraju jak i zagranicą. Gwarantujemy najwyższą jakość  świadczonej usługi oraz specjalnie na życzenie klienta ekspresowy czas realizacji na terenie całej Europy.  Gwarantem tej najwyższej jakości i standardu świadczonych usług jest nasze doświadczenie, zdobyte poprzez współprace z największymi europejskimi producentami towarów jak i firmami transportowymi i logistycznymi.

Do realizacji zleceń dotyczących transportu drobnicowego wykorzystujemy zarówno własny tabor pojazdów o ładowności do 1.5 tony jak i tabor naszych kontraktowych podwykonawców o ładowności od 1.5 do 12 ton. W większości są to nowoczesne i ekologiczne pojazdy skrzyniowe – plandekowe.

Jedną z możliwości realizacji transportu drobnicy jest stosowany również przez nas wariant dostaw drobnicowych wykorzystujący jeden środek transportowy dla kilku partii ładunków zlecanych przez różne firmy i mające różne adresy dostaw ale w jednej linii transportowej.