Szanowni Państwo,

uznałem, że w zakładce „historycznej” jest najlepsze miejsce, aby ukłonić się Państwu i napisać parę zdań. Historia tej firmy to wciąż rozwijająca się historia mojego życia zawodowego. Funkcjonuję w biznesie od narodzin gospodarki wolnorynkowej w Polsce i przeszedłem tak samą długą drogę jak ona. Spoglądam w przeszłość przeważnie po to by analizować ją i przekładać na... lepsze jutro.

W spółce SKAT wszystko staramy się podporządkować pierwszorzędnej idei – Always on time. Od lat w transporcie i spedycji międzynarodowej jesteśmy znani z silnego przywiązania do terminowości dostaw. Jednak hasło widniejące na naszych plandekach znaczy o wiele więcej. To także wykorzystywanie „w porę” każdej szansy rozwoju, która się nadarza oraz samodzielne generowanie dodatkowych możliwości postępu „na czas”, czyli wtedy gdy spółka czyni to prekursorsko w kraju lub jako jedna z pierwszych w rodzimej branży. Zatem ujęcie naszej misji w tak zwięzłą formę przenosi się bardzo szeroko na codzienność funkcjonowania przedsiębiorstwa i jakość świadczonych usług.

To dlatego jesteśmy i będziemy czołowym innowatorem w branży. To dlatego wciąż poszukujemy nowych rozwiązań z rosnącą korzyścią dla Klientów i Partnerów biznesowych. To dlatego konsekwentnie realizujemy strategię zrównoważonego rozwoju. Nasza firma wnosi do współpracy maksimum kompetencji zespołu i tabor ponad 300 pojazdów własnych oraz stałych podwykonawców. Pracujemy dla Państwa w naszej gdańskiej centrali, sześciu oddziałach, bazie przygranicznej oraz na trasach całej Europy. Jednym zdaniem, z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu SKAT Transport.

  

Z poważaniem,             

Waldemar Łazarczyk,     
Założyciel, Prezes Zarządu

 

 

„Od zarządzania produkcją do czołówki w polskiej branży TSL” – poznaj historię firmy SKAT Transport (kliknij)