Grupę SKAT tworzą trzy firmy: SKAT Transport, EXPOLCO TRANSPED i SKAT Truck. Dzięki zróżnicowanym profilom ich działalności Grupa SKAT oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w zakresie transportu, spedycji i logistyki.

SKAT Transport to operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym, intermodalnym oraz przeprawach promowych. Realizuje usługi przede wszystkim dla branży papierniczej, drewnianej, automotive, stalowej, chemicznej i AGD. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest ALWAYS ON TIME.

Do SKAT Transport należy również marka PromySKAT, która zapewnia ponad 400 połączeń promowych pomiędzy 35 krajami oraz ponad 200 portami w całej Europie.

SKAT Polisa jest kolejnym produktem naszej firmy, który uruchomiliśmy jako uzupełnienie naszej szerokiej oferty.

Spółka EXPOLCO TRANSPED świadczy kompleksowe usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu kontenerowego. Powstała w 1990 roku i była jedną z pierwszych prywatnych firm spedycyjno-transportowych założonych na Wybrzeżu.

SKAT Truck świadczy usługi transportu drogowego, realizowane przez własny tabor w relacjach krajowych i międzynarodowych.

Ścisła współpraca pomiędzy trzema spółkami, zróżnicowane kompetencje zespołu oraz  bogaty wybór rodzajów transportu pozwalają Grupie SKAT profesjonalnie zrealizować każde zlecenie w ramach krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, kolejowego, morskiego i lotniczego, logistyki, spedycji, obrotu magazynowego i przeładunku. Wachlarz tych usług pozwala Grupie SKAT zachować pełną elastyczność w dostosowywaniu się do bieżących potrzeb klientów i wymagań rynku.