Cieszymy się niezmiernie, że po raz kolejny zakwalifikowaliśmy się do finału V ogólnopolskiego konkursu HR Dream Team 2019. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 101 firm, SKAT znalazł się w wąskim gronie 6 najlepszych projektów, zrealizowanych przez wiodących pracodawców i otrzymaliśmy Wyróżnienie w kategorii Rozwój Talentów w Organizacji.

Dziękujemy bardzo Grupie Pracuj za ponowne dostrzeżenie niestandardowych działań HR w naszej Firmie. Otrzymanie tak prestiżowej nagrody rok po roku dużo dla nas znaczy – ponieważ najważniejszą wartością w Grupie SKAT są LUDZIE.

Nagrodzony projekt SKAT Teatralnie miał w założeniach odkryć potencjał i w rezultacie przygotować Pracowników do pełnienia nowej roli w zespole. Projekt został doceniony ze względu na nietuzinkowe podejście. Szkolenia odbywały się w formie warsztatów teatralnych, sesji coachingowych, pracy własnej, konsultacji z aktorem scenarzystą, specjalisty ds. emisji głosu. Zwieńczeniem projektu była Gala Talentów – spektakl teatralny prezentowany przed resztą zespołu Grupy SKAT.

Wszystkim Pracownikom życzymy dalszych sukcesów  zawodowych oraz ciągłego rozwoju osobistego!