Kolejnym krokiem w kierunku zacieśniania współpracy z klientami Grupy SKAT jest uruchomienie oddziału w Londynie pod marka SKAT Logistics Ltd.  Działalność naszej firmy od wielu lat jest mocno kojarzona z rynkiem brytyjskim, wspomagając rozwój naszych usług w całej Europie, Wielka Brytania nadal stanowi dla nas strategiczny kierunek.

Decyzja o powstaniu nowej jednostki terytorialnej jest spełnieniem potrzeb naszych wieloletnich klientów, gdyż pomimo rozwoju komunikacji telefonicznej i internetowej osobisty kontakt jest nadal dla nas najważniejszy.

Obecnie Grupa SKAT posiada sześć oddziałów w Polsce, w planach mamy również uruchomienie jednostek terenowych w innych krajach Unii Europejskiej. Wierzymy, że pomimo decyzji Wielkiej Brytanie o wyjściu z Unii Europejskiej współpraca z polskimi firmami będzie zyskiwała nowy obustronnie korzystny wymiar współpracy.

Flota SKAT Transport posiada akredytacje UK Border Force. Od początków naszej  działalności dbamy o to aby zaufanie urzędów brytyjskich i naszych kontrahentów umacniało się z każdym transportem.

 

Zapraszamy do kontaktowania i współpracy się z naszymi specjalistami w Wielkiej Brytanii.

 +44 (0) 7535752330

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKAT Logistics Ltd

Craven House

40-44 Uxbridge Road

Ealing, London, W5 2BS