Oddział w Grodzisku Mazowieckim jest kolejną placówką terenową operatora transportowo-logistycznego z Gdańska. Nowa inwestycja znajduje się w korzystnym miejscu ze względu na logistyczne połączenia międzynarodowe oraz bezpośredni dostęp do zasobów regionu mazowieckiego.

„Rozwój naszych partnerów biznesowych w regionie mazowieckim jest dla nas pozytywnym sygnałem. Ważnym elementem pracy jest zagwarantowanie nie tylko jakościowej usługi przewozu ładunku firmom produkcyjnym, eksporterom i importerom, ale również zapewnienie komfortu współpracy w postaci doświadczonej kadry, która jest dostępna nie tylko na wszystkich możliwych kanałach komunikacyjnych, ale również w każdej chwili może wesprzeć operacyjnie naszego klienta w poszukiwaniu rozwiązań w niestandardowych sytuacjach.

W tym roku nasza firma obchodzi 25 lat i obecnie zatrudnia kilkuset specjalistów z różnych dziedzin branży TSL. Każdy nasz oddział, to nie tylko miejsce gdzie opracowuje się zlecenia dla naszych klientów, to też miejsce gdzie można rozwinąć swoją karierę i brać udział w życiu oraz tworzeniu sukcesów naszej firmy. Jest to też wizytówka w postaci doświadczonego zespołu, który prezentuje naszą szeroką ofertę i zaprasza do współpracy," – poinformował Prezes SKAT Transport Waldemar Łazarczyk.