Temat ochrony środowiska jest dziś na ustach wszystkich. Pracownicy w SKAT często wnioskowali, by popularyzować podejście proekologiczne. Dlatego też, postanowiliśmy przeprowadzić #ecoweek. Był to wyjątkowy tydzień w który wspólnie uczyliśmy się być bardziej EKO. Każdego dnia skupiliśmy się na innym temacie. 

Właśnie powróciła nasza alpinistka - pani Lucyna Kołodziejska tym razem wspięła się na najwyższy szczyt Ameryki Północnej - Denali. W wyprawie towarzyszyła jej Flaga Pomocy - akcja, która ma zwrócić uwagę na działalność i potrzeby Pomorskiego Hospicium dla Dzieci. Flaga została podpisana w siedzibie naszej firmy i uroczyście przekazana na licytację,

Cieszymy się niezmiernie, że po raz kolejny zakwalifikowaliśmy się do finału V ogólnopolskiego konkursu HR Dream Team 2019. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 101 firm, SKAT znalazł się w wąskim gronie 6 najlepszych projektów, zrealizowanych przez wiodących pracodawców i otrzymaliśmy Wyróżnienie w kategorii Rozwój Talentów w Organizacji.

12 czerwca w Warszawie odbyła się uroczysta Gala 24 Rankingu TSL. Pani Prof. Halina Brdulak, która jest twórcą tego rankingu, uroczyście wręczyła nagrody najlepiej rozwijającym się firmom w sektorze Transportu, Logistyki i Spedycji.

Firma SKAT Transport po raz kolejny została wyróżniona w kategorii „Przychody z deklarowanej głównej działalności  – spedycja drogowa”, jest to potwierdzenie wieloletniego i stabilnego rozwoju naszych usług.

W tym roku zadebiutowaliśmy na niezwykłym sportowym wydarzeniu w Trójmieście - na V Sztafecie Firm.

Aktualizacja 02.04.2019:

Wiemy, że poniższa niecodzienna wiadomość zelektryzowała naszą branżę, dążymy do takiej inwestycji w przyszłości i wierzymy, że za kilka lat podzielimy się z Państwem faktyczną informacją. Natomiast już dziś zapraszamy do współpracy Kierowców do prowadzenia naszej nowoczesnej floty pojazdów.

 

8 lutego 2019 firma SKAT Transport otrzymała zaszczytną nagrodę "Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie" w ramach Plebiscytu "Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych 2018" .

Dziś odbył się pogrzeb naszego Kolegi Andrzeja Ciżmowskiego.

W dniu 17 sierpnia 2018, Creditreforme – międzynarodowa wywiadownia gospodarcza ogłosiła wyniki pierwszej edycji konkursu „Wiarygodni w biznesie transportowym”.

27 Lipca, w Sejmie RP odbyła się uroczystość wręczania dyplomów firmom ( w sumie tylko 60 firm z całej Polski), które w swojej działalności gospodarczej zwracają największą uwagę m.in. na ograniczanie wpływu na środowisko naturalne. Znaleźliśmy się w wąskim finałowym gronie 10 firm transportowych,  które uzyskały nominacje do nagrody "EKOjanosik".

Strona 1 z 7