Cieszymy się niezmiernie, że po raz kolejny zakwalifikowaliśmy się do finału V ogólnopolskiego konkursu HR Dream Team 2019. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 101 firm, SKAT znalazł się w wąskim gronie 6 najlepszych projektów, zrealizowanych przez wiodących pracodawców i otrzymaliśmy Wyróżnienie w kategorii Rozwój Talentów w Organizacji.

12 czerwca w Warszawie odbyła się uroczysta Gala 24 Rankingu TSL. Pani Prof. Halina Brdulak, która jest twórcą tego rankingu, uroczyście wręczyła nagrody najlepiej rozwijającym się firmom w sektorze Transportu, Logistyki i Spedycji.

Firma SKAT Transport po raz kolejny została wyróżniona w kategorii „Przychody z deklarowanej głównej działalności  – spedycja drogowa”, jest to potwierdzenie wieloletniego i stabilnego rozwoju naszych usług.

W tym roku zadebiutowaliśmy na niezwykłym sportowym wydarzeniu w Trójmieście - na V Sztafecie Firm.

Aktualizacja 02.04.2019:

Wiemy, że poniższa niecodzienna wiadomość zelektryzowała naszą branżę, dążymy do takiej inwestycji w przyszłości i wierzymy, że za kilka lat podzielimy się z Państwem faktyczną informacją. Natomiast już dziś zapraszamy do współpracy Kierowców do prowadzenia naszej nowoczesnej floty pojazdów.

 

8 lutego 2019 firma SKAT Transport otrzymała zaszczytną nagrodę "Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie" w ramach Plebiscytu "Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych 2018" .

Dziś odbył się pogrzeb naszego Kolegi Andrzeja Ciżmowskiego.

W dniu 17 sierpnia 2018, Creditreforme – międzynarodowa wywiadownia gospodarcza ogłosiła wyniki pierwszej edycji konkursu „Wiarygodni w biznesie transportowym”.

27 Lipca, w Sejmie RP odbyła się uroczystość wręczania dyplomów firmom ( w sumie tylko 60 firm z całej Polski), które w swojej działalności gospodarczej zwracają największą uwagę m.in. na ograniczanie wpływu na środowisko naturalne. Znaleźliśmy się w wąskim finałowym gronie 10 firm transportowych,  które uzyskały nominacje do nagrody "EKOjanosik".

Na uroczystej Gali HR Day Grupy Pracuj, poświęconej wynikom IV edycji „HR Dream Team 2018”, odebraliśmy wyjątkowe wyróżnienie za projekt SKATway w kategorii „Rozwój talentów w organizacji”. SKAT Transport, wśród nominowanych, jest jedyną firmą z polskim kapitałem i jedyną reprezentującą branżę TSL.

Szanowni pasjonaci Transportu, Spedycji i Logistyki!

W dniach 20-22 lipca na lotnisku w Opolu odbędzie się 14 edycja największego wydarzenia dla miłośników ciężarowych pojazdów tuningowanych - Master Truck Show.

Każdy dobrze wie, że od lat aktywnie wspieramy to wydarzenie, między innymi przeprawiając pojazdy naszych zagranicznych uczestników. W tym roku, reprezentacja Grupy SKAT będzie uczestniczyła w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Strona 1 z 7