Flota SKAT Transport od lat należy do jednej z najbardziej nowoczesnych w Europie. Zgodnie z przyjętą polityką, średni wiek naszego taboru nie przekracza półtora roku.

W związku z gwałtownym wzrostem przypadków zarażenia Covid-19 w Europie informujemy, że nasza firma nie przerywa pracy, zachowując wszystkie niezbędne środki ostrożności w zgodzie z wytycznymi WHO oraz przepisami i wytycznymi krajowymi.

Pracownicy i Zarząd Grupy SKAT od 2011 roku wspierają działalność Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. W dniu 22.11.2019, na uroczystym Wieczorze Przyjaciół Hospicjum, otrzymaliśmy takie oto sympatyczne podziękowanie.
Placówka opiekuje się obecnie 48 dziećmi, z czego NFZ finansuje opiekę tylko 24 z nich.

Kolega Tomasz dołączył do naszej firmy w 2004 roku, przez 15 lat prowadził pojazdy z floty SKAT po drogach całej Europy.

Do tegorocznej edycji Poland Business Run wystawiliśmy 3 drużyny. Jesteśmy dumni z naszych, wczorajszych osiągnięć:

Sezon letni był dla naszej firmy bardzo gorącym okresem, nie tylko pod względem warunków pogodowych oraz natężenia pracy operacyjnej. Właśnie zakończyliśmy zaplanowaną wymianę kilkudziesięciu ciągników w naszej flocie na najnowsze modele DAF 480 FT.

Temat ochrony środowiska jest dziś na ustach wszystkich. Pracownicy w SKAT często wnioskowali, by popularyzować podejście proekologiczne. Dlatego też, postanowiliśmy przeprowadzić #ecoweek. Był to wyjątkowy tydzień w który wspólnie uczyliśmy się być bardziej EKO. Każdego dnia skupiliśmy się na innym temacie. 

Właśnie powróciła nasza alpinistka - pani Lucyna Kołodziejska tym razem wspięła się na najwyższy szczyt Ameryki Północnej - Denali. W wyprawie towarzyszyła jej Flaga Pomocy - akcja, która ma zwrócić uwagę na działalność i potrzeby Pomorskiego Hospicium dla Dzieci. Flaga została podpisana w siedzibie naszej firmy i uroczyście przekazana na licytację,

Cieszymy się niezmiernie, że po raz kolejny zakwalifikowaliśmy się do finału V ogólnopolskiego konkursu HR Dream Team 2019. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 101 firm, SKAT znalazł się w wąskim gronie 6 najlepszych projektów, zrealizowanych przez wiodących pracodawców i otrzymaliśmy Wyróżnienie w kategorii Rozwój Talentów w Organizacji.

12 czerwca w Warszawie odbyła się uroczysta Gala 24 Rankingu TSL. Pani Prof. Halina Brdulak, która jest twórcą tego rankingu, uroczyście wręczyła nagrody najlepiej rozwijającym się firmom w sektorze Transportu, Logistyki i Spedycji.

Firma SKAT Transport po raz kolejny została wyróżniona w kategorii „Przychody z deklarowanej głównej działalności  – spedycja drogowa”, jest to potwierdzenie wieloletniego i stabilnego rozwoju naszych usług.

Strona 1 z 7