Aktualizacja 02.04.2019:

Wiemy, że poniższa niecodzienna wiadomość zelektryzowała naszą branżę, dążymy do takiej inwestycji w przyszłości i wierzymy, że za kilka lat podzielimy się z Państwem faktyczną informacją. Natomiast już dziś zapraszamy do współpracy Kierowców do prowadzenia naszej nowoczesnej floty pojazdów.

 

8 lutego 2019 firma SKAT Transport otrzymała zaszczytną nagrodę "Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie" w ramach Plebiscytu "Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych 2018" .

Dziś odbył się pogrzeb naszego Kolegi Andrzeja Ciżmowskiego.

W dniu 17 sierpnia 2018, Creditreforme – międzynarodowa wywiadownia gospodarcza ogłosiła wyniki pierwszej edycji konkursu „Wiarygodni w biznesie transportowym”.

27 Lipca, w Sejmie RP odbyła się uroczystość wręczania dyplomów firmom ( w sumie tylko 60 firm z całej Polski), które w swojej działalności gospodarczej zwracają największą uwagę m.in. na ograniczanie wpływu na środowisko naturalne. Znaleźliśmy się w wąskim finałowym gronie 10 firm transportowych,  które uzyskały nominacje do nagrody "EKOjanosik".

Na uroczystej Gali HR Day Grupy Pracuj, poświęconej wynikom IV edycji „HR Dream Team 2018”, odebraliśmy wyjątkowe wyróżnienie za projekt SKATway w kategorii „Rozwój talentów w organizacji”. SKAT Transport, wśród nominowanych, jest jedyną firmą z polskim kapitałem i jedyną reprezentującą branżę TSL.

Szanowni pasjonaci Transportu, Spedycji i Logistyki!

W dniach 20-22 lipca na lotnisku w Opolu odbędzie się 14 edycja największego wydarzenia dla miłośników ciężarowych pojazdów tuningowanych - Master Truck Show.

Każdy dobrze wie, że od lat aktywnie wspieramy to wydarzenie, między innymi przeprawiając pojazdy naszych zagranicznych uczestników. W tym roku, reprezentacja Grupy SKAT będzie uczestniczyła w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Potrzeby Stacji Krwiodawstwa w całej Polsce są ogromne, dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję "Oddaj Krew - pomóż potrzebującym". Nasi pracownicy aktywnie włączyli się w realizację tego szczytnego celu. Wielu z nich oddawało krew po raz pierwszy. Do naszej akcji zaprosiliśmy także sąsiednie firmy.

Na wczorajszej uroczystej gali w Warszawie zorganizowanej przez Dziennik Gazeta Prawna, zostały nagrodzone najlepsze firmy zarejestrowane w Polsce a działające w sektorze TSL. Obecna, 23 edycja tego rankingu została tradycyjnie przygotowana pod kierownictwem Pani dr hab. prof. Haliny Brdulak z SGH.

Wczoraj na uroczystej Gali w Zakopanym, która została zorganizowana z okazji Światowego dnia Ochrony Środowiska Naturalnego, podczas II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE, poznaliśmy laureatów Krajowej Nagrody Ekologicznej „EKOJANOSIK – Zielona Wstęga Polski”.

Strona 1 z 6