W związku ze stałym rozwojem firmy, poszukujemy wykwalifikowanych i doświadczonych Przewoźników drogowych. 

Jeśli jesteś odpowiedzialny i zależy Ci na stałej pracy, zgłoś się do nas. Nasza firma oferuje Ci stałą pracę, terminowe i szybkie płatności jak i dogodny dla Ciebie system rozliczeń za pomocą kompensat.

Stawki cenowe są ustalane i negocjowane indywidualnie. Zawsze konkurencyjne. 

Zależy nam na pozyskaniu Przewoźników do długofalowej współpracy, którą nagradzamy specjalnymi warunkami i przywilejami jedynie dla stałych podwykonawców.

Współpraca z wykwalifikowaną kadrą naszych spedytorów, zapewni Ci ciągłość pracy na preferowanych przez Ciebie kierunkach. Co przełoży się na realizację, gwarantowanych wysokich przebiegów miesięcznych.

Zapewniamy wyjazdy i rezerwujemy powroty. W miejsca pustych przejazdów zapewniamy transporty kabotażowe. W miarę możliwości organizujemy doładunki.   Dbamy, aby zawsze wykorzystana była jak największa przestrzeń ładunkowa co przełoży się na wielkość Twojej stawki. Dokładamy wszelkich starań aby towar zawsze był odpowiednio przygotowany przez klienta do transportu. Minimalizujemy czas postoju na załadunku i rozładunku, ściśle współpracując ze skomputeryzowanymi systemami naszych klientów wspomagającymi awizację skrajnych punktów trasy.
Nasi pracownicy pomagają w każdym transportowym problemie. Służą pomocą w doborze optymalnej trasy przewozowej. W razie problemów z odnalezieniem miejsca załadunku, bądź rozładunku są do dyspozycji 24h na dobę. 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo dbamy o przestrzeganie norm czasu pracy kierowców. Współpracując z nami masz prawo do odpoczynku z rodziną. W miarę możliwości staramy się zorganizować transporty w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Współpracując z nami masz pewność sukcesu!     K O N T A K T  >>>