skat golf

Grupa SKAT jeden z czołowych podmiotów transportowo logistycznych w Polsce, zaprasza w dniach 13-14.06.2015 na turniej golfowy SKAT International Cup 2015, który odbędzie się na terenie Kompleksu Sierra Golf Club w Pętkowicach koło Wejherowa.

Sierra Golf Club spełnia wszelkie standardy światowego golfa. Pełnowymiarowe, 18-to dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej (par 72), wyposażone w nowoczesny driving range (26 osłoniętych od deszczu stanowisk), putting, chipping i pitching green. Dom Klubowy o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych z unikalną atmosferą, którą tworzą dwa kominki, stół do bilarda, bar, restauracja, dwa symulatory gry oraz wygodne przebieralnie. Wszystkie te atuty są docenione przez entuzjastów golfa nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Europejskie Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Golfie Omega Mission Hills World Cup odbyły się właśnie w Sierra Golf w dniach w 2008.

Turniej golfowy SKAT International Cup jest sklasyfikowanym wydarzeniem sportowym w którym wezmą udział partnerzy biznesowi Grupy SKAT z całej Europu oraz zawodnicy zrzeszeni w PZG i zagranicznych klubach. Równolegle zostanie przeprowadzona Akademia Golfa w której wezmą udział zaproszeni Goście, w trakcie Akademii będzie można zgłębić tajniki tej wspaniałej gry pod okiem profesjonalnych trenerów. Turniej otrzymał II kategorię i jest wpisany do rankingu PZG.

Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Więcej informacji na www.skatgolf.com