Miło nam poinformować, że firma SKAT Transport zajmuje 6 miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2017 w kategorii - przychody powyżej 250 mln zł - województwo pomorskie. O pozycji w rankingu decyduje przeciętny wzrost wartości przedsiębiorstwa w latach 2013-2015, który w naszym przypadku wyniósł 27,23%.

Dziękujemy naszym klientom za obustronnie owocną współpracę a wszystkim pracownikom,  kierowcom oraz podwykonawcom  za zaangażowanie i wspólne dążenie do dalszego rozwoju oraz do kolejnych wyjątkowych osiągnięć!

Kolejna dobra wiadomość: wyniki Grupy SKAT zostały po raz kolejny pozytywnie zweryfikowane przez międzynarodowa wywiadownię gospodarcza Creditreform.

Creditreform potwierdziła indeks zdolności płatniczej naszej spółki na najwyższym stopniu tj. „znakomita zdolność płatnicza”.

Obliczony rating ocenia firmę SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. na 190 pkt.

Oznacza to umocnienie pozycji o kolejne 7 punktów w stosunku do ubiegłego roku!

Jeszcze przed tegorocznymi Świętami, flotę SKAT Transport zasiliły nowe naczepy marki KRONE. Partia tych naczep jest wyposażona w system „Joloda”. Mechanizm ten pomaga sprawnie załadować i rozładować naczepę w optymalnym czasie bez potencjalnego uszkodzenia podłogi oraz bez rozpinania plandeki.

Z dużą satysfakcją dzielimy się informacjami z najnowszego 15 już rankingu Listy 2000 Rzeczpospolitej. Wśród ponad 40 000 polskich firm eksportujących towary i usługi, Grupa SKAT jest na 265 miejscu pod względem wielkości eksportu.

Niespełna 2 lata po przeprowadzce do nowej siedziby przy ulicy J. Słowackiego, Dział Transportu i Spedycji Drogowej otrzymuje nowe, dwukrotnie większe biuro.

Ciągniki DAF od wielu lat stanowią znaczącą cześć floty firmy SKAT Transport.

„Nasze doświadczenie z pojazdami DAF sięga kilkunastu lat. W tym okresie już kilkaset tych ciągników transportowało ładunki w naszych pomarańczowych barwach.  Analizujemy  każdy przejazd pojazdów, bierzemy pod uwagę parametry ekonomiczne, techniczne, ekologiczne  oraz estetyczne  – na tej podstawie podejmujemy decyzję o zakupie kolejnych marek i modeli ciągników.

Zapraszamy Państwo na międzynarodową konferencję European Intermodal Logistics 2016, która odbędzie się 24-25 października w Sopocie w hotelu Sheraton.

Grupa SKAT jest partnerem tego wydarzenia.

W dniach 11-12 czerwca na polu golfowym Sierra Golf Club w Pętkowicach, odbyły się 3 turnieje.

Druga edycja SKAT International Golf Cup 2016, Junior Golf Cup 2016 oraz SKAT Turniej Towarzyski Drużynowy 2016. W wydarzeniach wzięło udział ponad 200 zawodników, zaproszonych gości i pracowników Grupy SKAT.

Życie jest jak droga, dla niektórych jest za długa, a innym kończy się wydawało by się już w połowie.

Oddział w Grodzisku Mazowieckim jest kolejną placówką terenową operatora transportowo-logistycznego z Gdańska. Nowa inwestycja znajduje się w korzystnym miejscu ze względu na logistyczne połączenia międzynarodowe oraz bezpośredni dostęp do zasobów regionu mazowieckiego.

Strona 1 z 4