Szerokości - tak przez kilkanaście lat współpracy żegnaliśmy się z naszym Kierowcą, Przyjacielem - Markiem Porolniczakiem.

SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. w czołówce polskich firm transportowo- logistycznych.

Na wczorajszej uroczystej gali w Warszawie zorganizowanej przez Dziennik Gazeta Prawna, zostały nagrodzone najlepsze firmy działające w sektorze TSL. Ranking jest przygotowywany pod kierownictwem Pani dr hab. prof. Haliny Brdulak z SGH i w tym roku przypada 22 edycja tego podsumowania.

Kolejnym krokiem w kierunku zacieśniania współpracy z klientami Grupy SKAT jest uruchomienie oddziału w Londynie pod marka SKAT Logistics Ltd.  Działalność naszej firmy od wielu lat jest mocno kojarzona z rynkiem brytyjskim, wspomagając rozwój naszych usług w całej Europie, Wielka Brytania nadal stanowi dla nas strategiczny kierunek.

Baza transportowa SKAT Transport powstała w 2005 roku przy granicy z Niemcami. Stanowi ona świetną lokalizację dla pojazdów transportujących ładunki w relacjach międzynarodowych.

Golf to sport, który sprawia dużą przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Ta gra łączy w sobie wiele pozytywnych elementów. Oprócz rywalizacji sportowej na zadbanych polach i na tle pięknych krajobrazów, można korzystnie spędzać czas nie tylko relaksując się, ale również można spotkać wyjątkowe osobowości i podzielić się z nimi sportową pasją. Jest to też sposób na regularne spotkania z przyjaciółmi oraz na dobrą zabawę z rodziną.

Nowe pomarańczowe ciągniki DAF 460 FT zastąpiły we flocie SKAT starsze modele. Strategia utrzymania średniego wieku ciągników w granicach 1,5 roku determinuje regularne inwestowanie w nowy tabor przez spółkę SKAT Transport od wielu lat.

Miło nam poinformować, że firma SKAT Transport zajmuje 6 miejsce w rankingu Diamenty Forbesa 2017 w kategorii - przychody powyżej 250 mln zł - województwo pomorskie. O pozycji w rankingu decyduje przeciętny wzrost wartości przedsiębiorstwa w latach 2013-2015, który w naszym przypadku wyniósł 27,23%.

Dziękujemy naszym klientom za obustronnie owocną współpracę a wszystkim pracownikom,  kierowcom oraz podwykonawcom  za zaangażowanie i wspólne dążenie do dalszego rozwoju oraz do kolejnych wyjątkowych osiągnięć!

Kolejna dobra wiadomość: wyniki Grupy SKAT zostały po raz kolejny pozytywnie zweryfikowane przez międzynarodowa wywiadownię gospodarcza Creditreform.

Creditreform potwierdziła indeks zdolności płatniczej naszej spółki na najwyższym stopniu tj. „znakomita zdolność płatnicza”.

Obliczony rating ocenia firmę SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. na 190 pkt.

Oznacza to umocnienie pozycji o kolejne 7 punktów w stosunku do ubiegłego roku!

Jeszcze przed tegorocznymi Świętami, flotę SKAT Transport zasiliły nowe naczepy marki KRONE. Partia tych naczep jest wyposażona w system „Joloda”. Mechanizm ten pomaga sprawnie załadować i rozładować naczepę w optymalnym czasie bez potencjalnego uszkodzenia podłogi oraz bez rozpinania plandeki.

Z dużą satysfakcją dzielimy się informacjami z najnowszego 15 już rankingu Listy 2000 Rzeczpospolitej. Wśród ponad 40 000 polskich firm eksportujących towary i usługi, Grupa SKAT jest na 265 miejscu pod względem wielkości eksportu.

Strona 1 z 5