W dniu dzisiejszym odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród „Orły Wprost”. Jest to już trzecia edycja tego ogólnopolskiego plebiscytu organizowana przez Tygodnik Wprost.

Rok 2018 to kolejny nowy etap w rozwoju Grupy SKAT.

Obecnie stawiamy czoło nie tylko nowym wymogom prawnym na rynku europejskim ale również skomplikowanej sytuacji na rynku pracy. Zapotrzebowanie na pracowników jest ogromne w każdej branży, w transporcie drogowym największym wyzwaniem obecnie jest obsada floty przez doświadczonych kierowców.

W dniu dzisiejszym miesięcznik Forbes ogłosił laureatów prestiżowego wyróżnienia „Diamentów Forbesa 2018”. W tym zestawieniu znalazły się firmy które w ciągu ostatnich trzech lat najskuteczniej zwiększyły swoje obroty.

Okres świąteczny to nie tylko czas wzmożonej pracy całej firmy w końcówce roku, to też czas przygotowań do Bożego Narodzenia oraz zabawy sylwestrowej, ale to również czas aktywnych działań aby pomóc potrzebującym.

Dziś mieliśmy przyjemność gościć w centrali firmy naszego wieloletniego kierowcę - Pana Józefa Gajewskiego.

Szerokości - tak przez kilkanaście lat współpracy żegnaliśmy się z naszym Kierowcą, Przyjacielem - Markiem Porolniczakiem.

SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. w czołówce polskich firm transportowo- logistycznych.

Na wczorajszej uroczystej gali w Warszawie zorganizowanej przez Dziennik Gazeta Prawna, zostały nagrodzone najlepsze firmy działające w sektorze TSL. Ranking jest przygotowywany pod kierownictwem Pani dr hab. prof. Haliny Brdulak z SGH i w tym roku przypada 22 edycja tego podsumowania.

Kolejnym krokiem w kierunku zacieśniania współpracy z klientami Grupy SKAT jest uruchomienie oddziału w Londynie pod marka SKAT Logistics Ltd.  Działalność naszej firmy od wielu lat jest mocno kojarzona z rynkiem brytyjskim, wspomagając rozwój naszych usług w całej Europie, Wielka Brytania nadal stanowi dla nas strategiczny kierunek.

Baza transportowa SKAT Transport powstała w 2005 roku przy granicy z Niemcami. Stanowi ona świetną lokalizację dla pojazdów transportujących ładunki w relacjach międzynarodowych.

Golf to sport, który sprawia dużą przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Ta gra łączy w sobie wiele pozytywnych elementów. Oprócz rywalizacji sportowej na zadbanych polach i na tle pięknych krajobrazów, można korzystnie spędzać czas nie tylko relaksując się, ale również można spotkać wyjątkowe osobowości i podzielić się z nimi sportową pasją. Jest to też sposób na regularne spotkania z przyjaciółmi oraz na dobrą zabawę z rodziną.

Strona 1 z 5